بازار خرید کفش کوهنوردی آجدار زمستانی

  • از

کفش کوهنوردی آجدار زمستانی که به کفشی گفته می شود که که مخصوص کوهنوردی در زمستان و به خصوص برف است و دارای ساق بلند ، کفی صاف و در آخر آج است .

بازار خرید کفش کوهنوردی آجدار زمستانی

کفش کوهنوردی آجدار و ویژگی های آن

کفش کوهنوردی آجدار و ویژگی های آن قدم اول برای انتخاب کفش مورد نظر این است که اول از همه بدانیم که کفش را برای چه عملی و برای چه شهر یا کشور با چه آب و هوایی می خواهید خریداری نمایید برای مثال باید این را بدانید که کفشی که شما به دنبال آن هستید فقط برای پیاده روی و عبور از تپه ها و کوه های کم ارتفاع با شیب کم است ، یا شما خواهان آن هستید که با آن کفش از کوه ها و دره ها با شیب  تند و بزرگ به صورت حرفه ای عبور کرده ؟؟؟؟

یا مثلا این کفش را برای چه فصل یا فصل هایی با چه آب و هوایی نیاز دارید ؟؟؟؟ « بهار ، تابستان ، پاییز یا زمستان .

بعد از اینکه تمام این سوالات را از خود پرسیدید لازم است باید با ویژگی های یک کفش خوب و پر کاربرد آشنا باشید و در این زمینه شما واقعا نیاز به این دارید که با خود صادق باشید مثلا اگر می خواهید به صورت غیر حرفه ای این کار را انجام دهید زیاد خود را به خرج نیندازید زیرا که کفشی معمولی نیز می تواند کار شما را راه بیندازد ولی اگر می خواهید این کار را به صورت حرفه ای انجام دهید و از مسیر های پر پیچ و خم و پر چاله و سنگلاخی عبور کنید نیاز به کفشی گان تر و حرفه ای تر دارید .

برای خرید کفش های حرفه ای نیز نیاز به انتخاب کردن و دانشی نیز دارید :

مثلا اگر قصد دارید که پیش تر پیاده روی های سخت کنید باید کفش هایی انتخاب کنید که کف آن صاف و بدون استوک و همچنین بدون آج باشد.

ولی اگر قصد دارید که در زمستان و در برف کوهنوردی کنید نیاز به کفشی استوک دار ، ساق بلند و آجدار  استفاده کنید .

 زمانی که می خواهیم کفش کوهنوردی خریداری کنیم حتما باید به نکات زیر بسیار توجه کنیم :

  1. ضد آب بودن آن کفش « Gore-tex »
  2. توجه به جنس زیره ی کفش کوهنوردی 
  3. توجه به جنس رویه ی کفش کوهنوردی 
  4. دارای لایه ی میانی خوب « EVA »
  5. توجه به وزن کفش کوهنوردی 
  6. قابلیت حفظ دما و هوا خوری 
  7. توجه به قیمت خرید کفش کوهنوردی 

مرکز پخش عمده کفش کوهنوردی آجدار

مرکز پخش عمده کفش کوهنوردی آجدار قیمت های کفش های کوهنوردی و تفاوت و اختلافات آن :

اول از هر چیز باید به قیمت کفش ها توجه کرد و یک بودجه ی مشخص برای خود در نظر گرفت اینطوری تعدادی از کفش ها خود به خود حذف شده و تصمیم گیری برایتان راحت تر می شود .

امروزه به دلیل افزایش روز افزون قیمت دلار این کفش از قیمت بالایی برخوردار هستند که اگر به دنبال خرید چنین کفش هایی با کیفیت خوب هستید باید بودجه ی خوبی تهیه نمایید .

در کشورمان منابع زیادی در کار پخش کفش کوهنوردی هستند و همچنین برای اینکه از ویژگی های آن با خبر شوید باید از ویژگی کفش کوهنوردی باخبر شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *