بازرگانی فروش کفش استوک تبریز سالنی

  • از

کفش های سالنی یکی از مهمترین تجهیزات برای ورزش در سالن می باشد که مانع از آسیب رسیدن به پا در اثر دویدن، پریدن و… می باشد، بنابراین کیفیت و جنس مرغوب آن بسیار حائز اهمیت است.
برای خرید کفش استوک تبریز سالنی با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می توانید به بازرگانی فروش ما مراجعه نمایید و انواع کفش استوک سالنی بسیار مرغوب را در طرح ها و رنگ های مختلف خریداری نمایید.بازرگانی فروش کفش استوک تبریز سالنی

شاخصه های بارز کفش پیاده روی تبریز

شاخصه های بارز کفش پیاده روی تبریز امروزه انواع کفشهای رانینگ و پیاده روی در بازار وجود دارد که هر یک از آنها ویژگیهای خاص خود را دارند که در این قسمت به بررسی مهمترین شاخصه های بارز کفش پیاده روی تبریز می‌پردازیم.

از مهمترین قسمت های کفش های پیاده روی قسمت زیره کفش می‌باشد که معمولاً دارای سه بخش خارجی، میانی و داخلی می باشد.
 قسمت خارجی آن قسمتی است که با زمین در تماس می‌باشد که از دو جنس مختلف لاستیک های کربنی و لاستیک های ترکیب شده با هوا  ساخته می شود که لاستیک های کربنی نسبت به نوع دیگر سفت تر و سنگین تر می باشد.
 همچنین این قسمت شامل شیارهای افقی در قسمت جلویی کفش می باشد که سبب افزایش انعطاف پذیری و راحتی کفش در هنگام پیاده روی و دویدن می شود.

قسمت میانی زیره که نیروی وارد شده از سمت زمین را جذب می کند و نقش بسیار مهمی در راحتی و پایداری کفش دارد و معمولا از جنس پلی اورتان و یا EVA ساخته می شود که جنسی EVA سبک تر و منعطف تر بوده اما پایداری کمتری نسبت به جنس پلی ‌اورتان دارد.

بخش داخلی زیره برای سلامتی پا بسیاری مهم است  و اگر مناسب نباشد سبب آسیب به پاشنه پا، خستگی و کمردرد در افراد می‌شود .

پنجه کفش های پیاده روی باید انعطاف پذیر باشند و فضای کافی برای پا در آن وجود داشته باشد و نباید پنجه و انگشت ها فشرده شده باشند .

 قسمت نگهدارنده پاشنه باید استاندارد باشد تا سبب پایداری و تقویت پاشنه پا شود و به آن آسیب نزند.

تضمین قیمت خرید کفش استوک تبریز

تضمین قیمت خرید کفش استوک تبریز برای استعلام قیمت کفش استوک تبریز می توانید به نمایندگی ها و یا مراکز فروش ما مراجعه نمایید و انواع کفش استوک با تضمین قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمایید.
همچنین از هر نقطه کشور می توانید به به وب سایت اینترنتی ما مراجعه نماید و علاوه بر کسب اطلاعات مختلف راجع به انواع کفش ها، با کمک کارشناسان فروش ما و طبق سلیقه خودتان هر یک از کفش ها را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *