تولید کننده کفش ایمنی شرکت نفت

  • از

 همانطور که می دانید کفش ایمنی شرکت نفت نوعی کفش ایمنی بوده که در مکان ها و معادل خاصی در کشور مانند نیروگاه های نفت و گاز در شمال و جنوب کشور، توسط پرسنل مخصوص مانند کارگران و مهندسان پوشیده خواهد شد. تولیدکننده کفش های ایمنی در ایران توانایی این را دارد که هر روزه مدل های زیادی از این کفش ها را در تیراژهای بالا تولید کرده و در انواع مختلف ساق بلند و ساق کوتاه به بازار مصرف عرضه کند.

تولید کننده کفش ایمنی شرکت نفت

اطلاعاتی مختصر در مورد کفش ایمنی شرکت نفت

اطلاعاتی مختصر در مورد کفش ایمنی شرکت نفت  برای فهمیدن اطلاعاتی مختصر در مورد کفش ایمنی شرکت نفت با متن زیر همراه باشید تا جواب سوالات خود را یافته و به دامنه اطلاعات خود بیافزایید.

 کفش ایمنی شرکت نفت باید به گونه ای ساخته شود که کاملا عایق مواد نفتی و روغنی باشد و ضد حرارت و نسوز باشد تا در صورت کودکی کوچکترین جرقه ای در محیط کار، پاها و بدن کاربر را که در اینجا مهندسان یا کارگران هستند، از آتش سوزی حفظ نماید.

 روی این کفش ها از چرم طبیعی گاوی خالص ۱۰۰ درصد درجه یک است که خود به عنوان نوعی عایق عمل می‌کند و از آغشته شدن پا به مواد نفتی جلوگیری می کند.

در ساخت زیره این کفش ها هم دقت زیادی به کار برده شده است تا این زیره خصوصیت ها و ویژگی هایی مانند ضد سایش بودن، ضد لغزش بودن  و ضد مواد نفتی و روغنی بودن را در خود داشته داشته باشد.

 علاوه بر این در ساخت آن از مواد تزریقی پلاستیکی پی وی ساخته شده است که ۱۰۰% خارجی بوده و از بهترین برندهای آلمانی کفش های ایمنی است.

 سرپنجه این طرح‌ها باید مقاوم و محکم باشد از این رو آن را از جنس فولاد می سازند تا خم نشود و در برابر ضربات پایداری داشته باشد.

 این کفش به علت کیفیت بالایی که دارند با گارانتی ۱۲ ماهه به فروش خواهند رسید و سایز آنها متنوع است و از سایز ۳۸ تا ۴۷ تولید خواهند شد.

روش های فروش کفش ایمنی شرکت نفت نسوز

روش های فروش کفش ایمنی شرکت نفت نسوز  فروش کفش ایمنی نسوز شرکت نفت از راه های مختلفی امروزه انجام خواهد شد، این روشها که معمولاً یا حقیقی و یا مجازی هستند می‌توانند، جز مورد نظر را با ضمانت سلامت فیزیکی کالا و گارانتی مورد نظر به دست فروشنده برسانند.

امروزه استفاده از روش مجازی نسبت به روش حقیقی، بیشتر است چرا که با یک جستجوی ساده در نت می توان جنس مورد نظر خود را یافت و نیازی به صرف زمان و هزینه های اضافی برای رفتن به بازار و پیدا کردن کفش مورد نظر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *