خرید ویژه کفش کوهنوردی آجدار زنانه

  • از

یکی از تجهیزات مهم کوهنوردی، کفش کوهنوردی است که در مدل ها و جنس های متنوعی به فروش می رسد. انتخاب صحیح این کفش ها می تواند سلامت پا و ایمنی کوهنورد را تضمین کند زیرا از پا به عنوان قلب دوم، نام برده شده است. پس برای حفظ قلب دوم خود، باید کفشی را انتخاب کرد که به راحتی بتوان با آن کوهنوردی و طبیعت گردی کرد. با خرید ویژه کفش کوهنوردی آجدار زنانه از این مرکز در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

خرید ویژه کفش کوهنوردی آجدار زنانه

تاریخچه کفش کوهنوردی آجدار ضد آب

تاریخچه کفش کوهنوردی آجدار ضد آب همانطور که می دانیم در گذشته و هم اکنون در تهیه انواع کفش ها از چرم استفاده می شده است. ولی تهیه کفش چرم به دلیل گران بودن آن برای همگان میسر نمی باشد. در ضمن این کفش ها از وزن بالایی نیز برخوردار هستند. به مرور زمان و با روی کار آمدن پارچه ها و لایه های جدید به نام سیمپاتکس، تینسولیت و گورتکس تا حدود زیادی این نقایص برطرف شد. از لایه گورتکس در تهیه تجهیزات کوهنوردی به خصوص کفش، استفاده های زیادی می شود زیرا گورتکس ضد آب بوده و از نفوذ سرما و آب به پاها و بدن کوهنورد جلوگیری می کند. زیره ای که در کفش های کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد مخصوص می باشد. 

بیشتر وزن بدن در موقع کوهنوردی، روی پاشنه پا بوده و شاید در موقع کوهنوردی، پای شما بلغزد و یا لیز بخورد. در این صورت است که سبب آسیب رسیدن به پاها می شود. 

کفش های کوهنوردی از قیمت بالایی برخوردار بوده و از مهمترین تجهیزات برای کوهنوردی است که در انتخاب آن باید ماهرانه وارد عمل شد. کفش های برند زیادی در این زمینه تولید شده اند که زیره آنها آجدار بوده و جنسشان پلی یورتان می باشد. مقاومت بالای این کفش ها نه تنها در کوهنورد ایجاد خستگی نمی کند بلکه خیال او را از نظر لغزش نیز، آسوده می دارد.

در گذشته از انواع چرم در دوخت و تولید کفش کوهنوردی آجدار استفاده می شد که این چرم، سنگین بود و نانع از حرکات اضافی کوهنورد می شد.

قیمت باکیفیت ترین کفش کوهنوردی آجدار

قیمت باکیفیت ترین کفش کوهنوردی آجدار

قیمت یکی از فاکتور های مهم در خرید کردن افراد می باشد. زیرا هر فردی بودجه مشخصی را برای خرید در نظر می گیرد. 

برای آگاه شدن از قیمت کفش کوهنوردی آجدار، می توانید با کارشناسان واحد فروش ما در این مرکز ارتباط گرفته و از آنها راهنماییهای لازم را بگیرید. 

کفش کوهنوردی ضد آب از ملزومات و تجهیزات کوهنوردی می باشد که داشتن آن برای هر کوهنوردی از ضروریات به حساب می آید. شما با خرید کردن از این مرکز، می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *