خرید کفش ورزشی فوتبال چمنی

  • از

در این مقاله قصد داریم انواع کفش ورزشی فوتبال چمنی را متناسب با نوع زمین و چمن معرفی کتیم. پس در ادامه مقاله با ما همراه شوید تا با آسانترین و ارزانترین شیوه خرید عمده نیز آشنا شوید.

خرید کفش ورزشی فوتبال چمنی

شناخت بهتر کفش ورزشی فوتبال سالنی

شناخت بهتر کفش ورزشی فوتبال سالنی اگر علاقه مند به رشته فوتبال هستید و قصد شرکت در کلاس های آموزشی آن را دارید، بدون شک یکی از مهمترین ملزومات، تهیه و خرید یک جفت کفش ورزشی مناسب است. برای افراد تازه کار داشتن کفش حرفه ای و هزینه کردن چند میلیون چندان ضروری نیست. در مقابل کسانی که دوره های مقدماتی را می گذرانند و به صورت نیمه حرفه ای و حرفه ای در زمین چمن توپ می زنند جهت حفظ هر چه بهتر سلامت خود باید کفش مناسب تهیه کنند. انواع کفش فوتبال بر اساس نوع زمین، موارد زیر را شامل می شوند:

  • کفش زمین فوتسال: به کفش های سالنی معروف هستند که جنس زیره آنها از جنس IT، IC و IN است. پلاستیک منعطف بکار رفته در تولید این مدل کفش ها از لیز خوردن بازیکنان جلوگیری می کند.
  • کفش مخصوص زمین سفت یا هارد گراند: برای بازی در زمین هایی با کمترین پوشش چمن و گاهاً دارای سنگریزه مناسب است. انواع کفش فوتبال آجدار و مدل های دارای میخ HG برای استفاده در این مدل زمین ها توصیه می شوند‌. افزایش طول عمر کفش و عدم آسیب به کف پا از جمله مزیت های این مدل کفش ها هستند‌.
  • کفش زمین نرم یا سافت گراند: مدل هایی با میخ های قابل تعویض هستند که امکان کشش مطلوب در زمین های خاک آلود را جهت فعالیت هر چه بهتر ورزشکار ایجاد می کنند. جنس میخ های قابل تعویض از آلومینیوم و پلاستیک فشرده هستند.

فروش استثنائی کفش ورزشی فوتبال آجدار

فروش استثنائی کفش ورزشی فوتبال آجدار همانگونه که می دانید انواع کفش ورزشی فوتبالی در بازار کشور وارداتی از کشورهای مختلف اروپایی، چین و ویتنام و مالزی هستند. کفش های های کپی یا همان فیک از نظر کیفیت دارای درجه بندی مطلوبی بوده اما برای ورزشکاران حرفه ای توصیه نمی شوند. برای خرید و فروش کفش ورزشی فوتبال آجدار چمنی و مدل های مناسب زمین فوتسال، شناخت برنده ها و نمایندگان فروش آنها اهمیت زیادی دارد. تمامی مدل های کفش فوتبال مارک دار و اصل دارای کد شناسایی هستند که ورزشکاران می توانند در سایت اصلی شرکت سازنده آن را پیگیری و از اصالت آن مطمئن شوند. اگر قصد خرید عمده یا تکی انواع کفش فوتبال مارک با قیمت و کیفیت اصلی را دارید، می توانید از طریق این مرکز و نمایندگان فروش آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *