سفارش ویژه کفش اسپرت زنانه پیاده روی

  • از

کفش اسپرت زنانه پیاده روی، جزو محصولات پرطرفدار در کشور های مختلف می باشد که بسیاری از افراد برای سفارش ویژه ی آن از سایت های معتبر فروش، کمک می گیرند. این کفش ها اغلب دارای ساختاری سبک می باشند، در نتیجه شخص با پوشیدن آن ها احساس راحتی می کند. طراحی این محصولات در مدل ها و رنگ های گوناگون و مطابق با هر نوع سلیقه ای صورت می گیرد.

سفارش ویژه کفش اسپرت زنانه پیاده روی

اطلاعاتی درباره کفش اسپرت زنانه

اطلاعاتی درباره کفش اسپرت زنانه امروزه، با پیشرفت هایی که در زمینه ی مد و فشن به وجود آمده است، بسیاری از خانم ها به فکر استفاده از کفش های اسپرت برای ورزش و یا کار های عادی روزمره افتاده اند.

این کفش ها دارای پاشنه ی تخت و اغلب زیره ی PU می باشند، در نتیجه، ماندگاری بسیار بالایی دارند؛ همچنین به علت بلند بودن نسبی ساق آن ها، پای شخص را از آسیب های متعدد، خصوصا سایش پا با لبه ی کفش، محافظت می نمایند.

از طرفی دیگر، وزن آن ها به قدری کم است که شخص به راحتی می تواند ساعت های طولانی آن ها را به پا کند و دچار هیچ گونه خستگی نشود.

این محصولات، انعطاف بسیار بالایی دارند به همین علت در برابر انواع فشار های محیطی در گذر زمان، ساختار و شکل ظاهری خود را به همان صورت اولیه حفظ می کنند.

خوبی دیگری که کفش های اسپرت زنانه دارند این است که در انواع طرح های گوناگون با طیف رنگ های متنوع تولید می شوند که در نتیجه، هر خانم خوش ذوقی می تواند بسته به ذائقه ی خود نوعی از آن ها را خریداری کرده و به سادگی با مانتو، کیف، روسری و یا دیگر پوشش های خود ست کند.

تفاوت کفش های اسپرت با کفش های رسمی به چندین مورد بر می گردد؛ از جمله این که، کفش اسپرت دارای زبانه ی بزرگ تر، بند های ضخیم تر، رنگبندی بیش تر و نگهداری فوق العاده آسان تری در مقایسه با انواع رسمی این محصول است.

از جمله مدل های کفش های اسپرت زنانه می توان مواردی مانند طرح اسنیکر، رانینگ، بند دار، کشی، چسبی و زیپ دار را نام برد که اغلب از چرم های طبیعی، مصنوعی و الیاف پارچه ای تولید می شوند.

عوامل موثر در قیمت کفش اسپرت زنانه بندی

عوامل موثر در قیمت کفش اسپرت زنانه بندی قیمت کفش اسپرت بندی زنانه مانند هر محصول دیگری به عوامل متعددی بستگی دارد که از این میان می توان به چند مورد زیر اشاره نمود.

  1. میزان خط تولید محصول
  2. میزان تقاضای مشتریان
  3. مد سال
  4. جنس و قیمت مواد اولیه
  5. رنگ
  6. نوع طرح و مدل
  7. نحوه ی فروش

شما عزیزان می توانید جهت آگاهی از آخرین نرخ ها، به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *