فروشنده معتبر کفش اسکی جدید پسرانه

  • از

کفش اسکی، بدون شک مهمترین ایزار در ورزش اسکی است که توسط اسکی بازان حرفه یا و نیمه حرفه ای استفاده می شود. ایم کفش ها از طریق اتصال به اسکی مورد استفاده قرار می گیرد.یک کفش اسکی مناسب باید حسابی با پای اسکی باز جفت شود و پا را محکم کند تا بدین ترتیب اسکی باز بتواند حرکات پا ها را تا حد امکان با اطمینان انجام دهد. به دنبال فروشنده معتبر کفش اسکی جدید هستید؟ با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

فروشنده معتبر کفش اسکی جدید پسرانه

معرفی بهترین کفش اسکی رولر بیلد

معرفی بهترین کفش اسکی رولر بیلد معرفی اجزای بهترین کفش اسکی رولر بیلد:

پوسته: بسیار سفت و سخت، پلاستیک ساخته شده است و محافظ پا است و تا میانه ساق پا بالا می رود. این مدل از کفش های اسکی دارای طرح های بسیار متفاوتی (مچ پا یا زانو) است. پوسته از حفظ پا و انتقال حرکت اطمینان می یابد. با این حال باید اجازه خم شدن را بدهد. چکمه های اسکی رولر بیلد را می توان با پوسته های کم و بیش سفت و سختی تهیه کرد که اسکی باز طبق سبک اسکی و همچنین سطح خود را انتخاب می کند. پارامتری که انعطاف پذیری ماهیچه ها را تشخیص می دهد ، اغلب Flexindex نامیده می شود و از حدود 20 یا 30 تا 130 و 150 (قابل درک برای اسکی بازان) می باشد.
لایه درونی داخل پوسته: این لایه راحتی اسکی باز را تضمین می کند. امروزه می توان با استفاده از تکنیک های ترموفرمینگ آستر را به شکل کف پا قالب ریزی کرد که در هوای بسیار سرد قابل گرم شدن است.
دریچه ها: به بدنه پیوند خورده است. آنها اجازه می دهند پا را در کفش اسکی محکم کنید. به طور معمول، هرچه تعداد دریچه ها بیشتر باشد، کفش با پا پیوند می یابد و بنابراین کنترل اسکی دقیق تر است. بنابراین، برای اسکی باز مبتدی و 1 قلاب برای اسکی باز حرفه ای می تواند وجود داشته باشد. با این حال، یک کفش که بیش از حد سفت شده است می تواند احساس پا را کاهش دهد و در نتیجه مهارت های حرکتی خوب اسکی باز حرفه ای را مختل کند.
برای نگه داشتن کفش در اتصال، پیشانی پلاستیکی در پوسته در قسمت جلویی و پاشنه کفش شکل می گیرد. این سیستم از اواسط دهه هفتاد میلادی توسط همه تولید کنندگان مورد استفاده قرار گرفته است، هنگامی که دنیای اسکی تلاش هماهنگی را برای ارائه یک رابط اتصال کفش (DIN ، برای Deutsches Institut für Normung) مشاهده کرد.

خرید انواع کفش اسکی جدید ترمز دار

خرید انواع کفش اسکی جدید ترمز دار اگر قصد خرید کفش اسکی دارید پیشنهاد ما به شما کفش اسکی جدید ترمز دار است. شما عزیزان می توانید جهت خرید این مدل و یا مدل های دیگر کفش اسکی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *