فروشنده ممتاز کفش ایمنی خارجی حفاری

  • از

فروشنده ممتاز کفش ایمنی خارجی حفاری توانسته با عرضه این محصول سود فوق العاده ای را کسب کند. کفش های ایمنی همان طور که از نامشان پیداست در محیط های کار برای محافظت از پا ها و انگشتان استفاده می شوند.

فروشنده ممتاز کفش ایمنی خارجی حفاری

مشخصات کفش ایمنی خارجی ریخته گری

مشخصات کفش ایمنی خارجی ریخته گری

مشخصات کفش ایمنی خارجی ریخته گری شامل گزینه های زیر می شود:

  • جلوی این کفش ها از زهی فولادی و کامپوزیت استفاده شده است که در هنگام افتادن اشیای سنگین مانند فلز روی پا بتواند به خوبی از انگشتان و پا محافظت کنند.
  • این کفش ها دارای کفی ضد سر خوردن می باشند.
  • این پاپوش ها ضد بو هستند و کفی آنتی باکتریال دارند.

کفش های ایمنی طوری ساخته شده اند که بتوانند به خوبی در مقابل حوادث از انگشتان و پا محافظت کنند. این گونه پا افزار ها نسبت به کفش های معمولی مقاومت بالایی دارند و جنس بهتری هم دارند. به طور کلی از مزیت های استفاده از کفش های ایمنی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • این محصولات معمولا از چرم طبیعی ساخته می شوند. چون چرم طبیعی فاسد نمی شود و بسیار مستحکم و مقاوم می باشد.
  • این پاپوش ها چون مدت زمان طولانی پوشیده می شوند طوری ساخته شده اند که پاها درون آن ها عرق نمی کنند. 
  • این ها در اندازه و سایزهای متنوعی تولید می شوند.
  • این پاپوش ها در مقابل گرما، سرما مقاومت بالایی دارند.
  • این کفش ها چون به مدت زیادی پوشیده می شوند. بسیار سبک هستند و فرد می تواند به راحتی با آن حرکت کند و کار خود را با اطمینان و ایمنی کامل انجام دهد.
  • استفاده از این محصولات موجب شده است ما بتوانیم از بسیاری خسارت های جانی و مالی جلوگیری کنیم.

در مکان هایی مانند کارخانجات صنعتی، ساختمان سازی، تراشکاری، کابینت سازی و…. می توان از این کفش ها استفاده کرد. استفاده از این گونه محصولات باعث می شود هنگامی که اشیای تیز، مواد داغ و اشیای سنگین روی کفش می خورند پای ما دچار آسیب نشود. برخی از این کفش ها در مقابل جریان الکتریسیته مقاوم هستند که کارکنان و مهندسان برق در هنگام برق کاری از آن ها استفاده می کنند. 

تضمین قیمت خرید کفش ایمنی خارجی

تضمین قیمت خرید کفش ایمنی خارجی

تضمین قیمت خرید کفش ایمنی خارجی باعث شده تا مشتری بتواند با اطمینان بیشتری محصول را تهیه کند. قیمت کفش ایمنی بسته به نوع برند و شرایط بازار متفاوت می باشد. این محصولات با توجه به نوع کاربرد در انواع مختلفی تولید می شوند. به عنوان مثال کفشی که در صنعت فولاد سازی استفاده می شود باید این قدر مستحکم باشد که در هنگام افتادن آهن به روی کفش پا فرد آسیب نبیند و یا کفشی که کارکنان اداره برق استفاده می کنند باید عایق بندی باشد که در مقابل انرژی برق مقاومت بالایی داشته باشد و باعث برق گرفتگی فرد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *