فروش عمده کفش کوهنوردی استوک مردانه

  • از

کوهنوردی یکی از بهترین ورزش ها به شمار می آید که وسیله ی مورد نیاز خودش را دارد. یکی از اصلی ترین و مهم ترین آن کفش کوهنوردی استوک دار است که مقاومت بالا و کیفیت بی نظیری دارد. از آنجایی که اغلب کوهنوردان مرد می باشند فروش عمده کفش کوهنوردی مردانه بسیار فراوان تر است.

فروش عمده کفش کوهنوردی استوک مردانه

انواع کفش کوهنوردی از نظر ظاهر

انواع کفش کوهنوردی از نظر ظاهر کفش کوهنوردی از نظر ظاهر و کیفیت انواع مختلفی دارد که یکی از بهترین آن ها از نظر ورزشکاران کفش کوهنوردی هامتو می باشد که از نظر کیفیت و ظاهر حرف اول را می زند. این کفش ها از چرم اصل تولید و دوخته می شود که بازار خوبی در فروش دارد. بسیار مقاوم در برابر سرما و گرما می باشد و استوک دار بودن و قابلیت شوک گیر آن به دلیل راحتی در کوهنوردی و پایین آمدن و جلوگیری از ضربه های ناشی به پا ها است. 

قبلا این کفش ها کمی سنگین بوده است که خوشبختانه امروزه این مشکل با جایگزینی یک پارچه برطرف شده و کفش های کوهنوردی بسیار سبک و قابل حمل و نقل راحت می باشد. از دیگر خاصیت این کفش ضد آب و ضد باد بودن آن است که در ارتفاعات از ورود برف و بادهای سوزناک به داخل کفش جلوگیری می کند. همچنین ضد تعریق و قابلیت تنفسی را دارا می باشد و داخل کفش از لایه های بسیار نرم و لطیف طراحی شده تا در طولانی مدت پاها آسیب نبیند.

با توجه به پیشرفتی که در زمینه ساخت و تولید کفش های کوهنوردی داشته ایم این محصول از نظر جنس و کیفیت و ظاهر به دسته بندی های مختلفی تقسیم شده و امروزه کلمه ای تحت عنوان کفش چهار فصل نداریم، زیرا برای هر فصل و بسته به سفر شما به کدام منطقه با چه نوع آب و هوایی کفشی طراحی می شود.

قیمت خرید کفش کوهنوردی استوک هامتو

قیمت خرید کفش کوهنوردی استوک هامتو قیمت کفش ها به دلیل جنس و چند لایه بودن با یک دیگر تفاوت دارد و قیمت کفش کوهنوردی معمولا به دلیل استقامت بالا و استوک دار بودن کمی گران تر از کفش های معمولی می باشد. کفش کوهنوردی هامتو به دلیل طرفداران زیاد تولید بیشتری دارد و این امر باعث شده است که قیمت خرید آن نسبت به مابقی بسیار مناسب تر باشد. 

شما کوهنوردان عزیز می توانید با مراجعه به فروشگاه های ورزشی در سراسر کشور از این کفش بی نظیر با قیمت مناسب پیدا کنید. ما این امکان را فراهم کرده ایم که با مراجعه به سایت رسمی ما بتوانید سفارش و سایز خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت محصول را به دست شما برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *