فروش ویژه کفش ایمنی استوک برق

  • از

کفش ایمنی استوک یکی از مهم ترین تجهیزات و الزامات ایمنی در محل کار بوده و هر مدل کفش ایمنی، برای استفاده در یک فضای خاص طراحی و تولید شده است . فروش ویژه کفش ایمنی استوک برق

5 ویژگی شگفت انگیز کفش ایمنی استوک

5 ویژگی شگفت انگیز کفش ایمنی استوک 5 ویژگی کفش ایمنی که بسیار دارای اهمیت است را برای شما عزیزان ذکر می کنیم

  1. در تولید کفش های ایمنی تقریبا از چرم کاملا طبیعی و مقاوم استفاده می گردد.
  2. غیر قابل نابودی بودن چرم طبیعی به کار رفته 
  3. افزایش ایمنی 
  4. طول عمر و ماندگاری بسیار زیاد
  5. در تولید زیره کفش ایمنی از موادی استفاده می شود که مولکول های بسیار بزرگی داشته و ساختار آنها تکرارشونده باشد و با کمک پیوندهای شیمیایی به هم متصل شده اند. 

در جاهای کاری افتادن اشیاء امری معمولی تلقی می‌شود. مسئولیت کفش ایمنی حفاظت از پا در برابر خطر سقوط اشیا، حفاظت در برابر خطر سر خوردن، لغزش پا است. افتادن به مکان خاصی اختصاص ندارد اما کف محیط‌های که مواد روغنی در آن وجود دارد محتمل تر است، از وظیفه های کفش ایمن حفاظت در مقابل جریان الکتریکی، مراقبت از پا در مقابل خستگی و جلوگیری از سوختن پا است.

کفش ایمنی پلاستیکی از صدمه های شیمیایی جلوگیری می‌کند.-کفش ایمنی فلزی در مقابل سوراخ شدن مقاوم است. کفش ایمنی با کف پایی منحصر به فرد، از پنجه، قوزک و تمام بخش های پا در موقع دویدن حفاظت می‌کند.

کفش ایمنی پنجه فولادی، از پنجهٔ پا در برابر فشار زیاد و ضربه مراقبت می‌کند.کفش ایمنی از جنس بوتیل از پا در برابر مواد خورنده مراقبت می‌کند.-کفش ایمنی از جنس پلاستیک فشرده که در برابر جریان برق عایق است. 

کفش ایمنی استوک را از کجا بخریم؟

کفش ایمنی استوک را از کجا بخریم؟ در خرید کفش ایمنی مطمئن باشید که طراحی و ساخته آن از بهترین و با کیفیت ترین مواد موجود است. سرپنجه این پوتین از جنس فولاد است که در موقع سقوط جسم های سنگین بر روی پا،از پنجه ها در برابر آسیب محافظت میکند. زیره این پوتین از جنس PU است که خیلی با دوام و راحت و انعطاف پذیر می باشد. زیره این کفش ضد لغزش و سایش می باشد. همچنین به خاطر تنوع  در طراحی و ساخت محصول با کیفیت تر و بهتر و همچنین زیباتر، این امکان وجود دارد که محصول دریافت شده با عکس فقط کمی تفاوت داشته باشدکفش‌های سایز متوسط ولتاژ ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ ولت را می توانند تحمل کنند. این اندازه ولتاژ نشانهٔ مرغوب بودن کفش ایمن نیست. برگهٔ تاییدیه دارایٔ نکات بسیار مهمی مانند نوع کفش، کارخانه تولید کننده، مدل، تاریخ تولید زمان تست و دیگر مشخصات فنی و عکس کفش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *